پنجشنبه 11 آذر 1400 | Thursday 2 December 2021

حجت السلام و المسلمين دکتر ارزاني مشاور وزير و مدير ستاد هماهنگي کانون هاي فرهنگي هنري مساجد کشور: شبکه رابطين و مناطق برتر در طرح ملي ايران قوي تقدير خواهند شد.

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) خراسان رضوی ، نشست هم اندیشی و هماهنگی مدیران فهمای استان های خراسان رضوی و جنوبی و شمالی امروز 18 دیماه با ارتباط مجازی حجت الاسلام و المسلمین دکتر ارزانی ریاست ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور وحضور حمیدرضا بنی اسدی مدیرکل برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد ستاد فهمای کشور و مدیران ستاد های استان های منطقه 6 کشوری در مشهد برگزارشد.

در این نشست که برای هم اندیشی و همگرائی در برگزاری طرح ملی ایران قوی برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین دکتر ارزانی مشاور وزیر و ریاست ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در ارتباط مجازی  با بیان اهمیت مشارکت کانون های های فرهنگی هنری مساجد در این طرح ، گفت : شبکه رابطین و مناطق برتر در طرح ملی ایران قوی تقدیر خواهند شد.

 

حجت الاسلام و المسلمین دکتر ارزانی ابراز داشت : عملکرد پرسنل ستادی و استانی در طرح ملی ایران قوی در تعیین وضعیت پرسنل موثر خواهد بود. ایشان با اشاره به  اهمیت موضوع آموزش در این طرح گفت : موضوع آموزش قویتر از قبل در این طرح پیگیری خواهد شد.

 ریاست ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از برنامه ریزی ستاد فهمای کشور برای رویداد ملی فهما در سال 1400 خبر داد و افزود : رویداد ملی فهما در سال آینده با روند بهتری ادامه خواهد یافت.

 

در این نشست مدیران ستاد های فهمای خراسان شمای و رضوی و جنوبی به ارائه دیدگاهها و پیشنهادات خود پرداختند. تسهیل فرآیندها و بازنگری در شبکه رابطین و تعامل ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و ائمه جمعه با این طرح از جمله موضوعات مطرح شده از سوی مدیران استا نها در این نشست بود.

 

گفتنی است طرح ملی ایران قوی با چهار محور مسجد و گام دوم انقلاب – قرآن واهل بیت علیهم السلام – عزت و مقاومت ایرانی و پیشرفت و امید به آینده ، از 22 آبان تا 22 بهمن ماه 99 در کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در حال اجراست.

پایان پیام/

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان (عج) 14، مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج)

تلفن: 37288040-051، فکس: 37288040-051 داخلی 8

سامانه پیام کوتاه: 30007650001247

رایانامه: info[at]mehrab8.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی محفوظ می باشد .

Template Design:Dima Group